جستجو
ثبت بیزنس و آگهی
  • شما هیچ نشان گذاری ندارید.

آگهی های مطلوب شما:0 آگهی

ورود

تغییرات جدید قوانین مهاجرتی آمریکا

دولت ایالات متحده اخیراً اقدامات گسترده‌ای را برای مدیریت مهاجرت منطقه‌ای، گسترش مسیرهای قانونی برای حفاظت و تسهیل پردازش امن، منظم و انسانی مهاجران اعلام کرده است. وزارت امور خارجه (ایالت) و وزارت امنیت داخلی (DHS) در حال انجام اقداماتی برای کاهش بیشتر مهاجرت غیرقانونی در سراسر نیمکره غربی هستند.

اقدامات جدید شامل تحمیل پیامدهای سخت‌تر برای عدم استفاده از مسیرهای قانونی، گسترش راه‌های قانونی برای حفاظت، و تسهیل پردازش امن، منظم و انسانی مهاجران است. دستور موقت بهداشت عمومی عنوان 42 CDC نیز به پایان خواهد رسید، اما لغو فرمان عنوان 42 به معنای باز بودن مرز نیست¹. وقتی دستور عنوان 42 لغو شد، ایالات متحده به استفاده از مقامات مهاجرتی عنوان 8 برای پردازش سریع و حذف افرادی که به طور غیرقانونی به مرز ایالات متحده می‌رسند بازخواهد گشت. این مقامات ده‌ها ساله پیامدهای شدیدی را برای ورود غیرقانونی به همراه دارند، از جمله حداقل پنج سال ممنوعیت ورود مجدد و پیگرد کیفری احتمالی برای تلاش‌های مکرر برای ورود غیرقانونی¹.

افرادی که بدون مجوز از مرز جنوب غربی وارد ایالات متحده می شوند یا از یک مسیر قانونی استفاده می کنند و بدون تعیین زمان برای رسیدن به بندر ورودی، طبق مقررات پیشنهادی جدید واجد شرایط پناهندگی نیستند، بدون استثناء قابل اعمال1 . اقدامات اعلام شده با هماهنگی نزدیک با شرکای منطقه ای از جمله دولت های مکزیک، کانادا، اسپانیا، کلمبیا و گواتمالا¹ اجرا خواهد شد.

توجه به این نکته ضروری است که این اقدامات جایگزین نیاز به اقدام کنگره نمی شود. فقط کنگره می تواند اصلاحات و منابع لازم برای مدیریت کامل چالش مهاجرت منطقه ای را فراهم کند. از زمان روی کار آمدن، پرزیدنت بایدن به طور مداوم از کنگره خواسته است تا قانونی را برای به روز رسانی و اصلاح سیستم مهاجرتی قدیمی تصویب کند.

به طور خلاصه، دولت ایالات متحده اقدامات جدید گسترده ای را برای مدیریت مهاجرت منطقه ای، گسترش مسیرهای قانونی برای حفاظت، و تسهیل پردازش امن، منظم و انسانی مهاجران اعلام کرده است. این اقدامات شامل تحمیل پیامدهای سخت‌تر برای عدم استفاده از مسیرهای قانونی، گسترش مسیرهای قانونی برای حفاظت، و تسهیل پردازش امن، منظم و انسانی مهاجران است. با این حال، توجه به این نکته مهم است که این اقدامات نیاز به اقدام کنگره را جایگزین نمی کند. فقط کنگره می تواند اصلاحات و منابع لازم برای مدیریت کامل چالش مهاجرت منطقه ای را فراهم کند.

منبع: وبسایت وزارت خارجه آمریکا

 

تگ (برچسب)ها:
پست قبلی
هزینه های درمان در کانادا
پست بعدی
مهاجرت ایرانیان به کشورهای خارجی

افزودن کامنت

ایمیل شما نزد ما امن است.